Opinie klientów

Dekoracje Okienne "Firaneczka" - Szycie dekoracji okiennych na wymiar

"Jesteśmy zachwyceni wysokim poziomem usługi wykonanej przez Panią Małgorzatę. Każdy punkt współpracy wzorowy (doradzenie, szycie, montaż). Efekt jest fantastyczny!"

- Michał K.

"Polecam bez żadnego „ale”. Znakomity kontakt, profesjonalne doradztwo i doskonałe, terminowe wykonanie. Mamy dwa okna wykuszowe, w których dotąd firmy nie podejmowały się przygotowania dekoracji. Pani Małgosia poradziła sobie z trudnym zadaniem precyzyjnie. Dziękujemy. "

- Kamila S.

"Pani Małgosia uszyła nam firany i zasłony. Są idealne ! Piękne wykonanie i super materiał ! Posłużą na lata, dziękujemy ❤️ "

- Aleksandra R.

"Nasz mały salonik dzięki zasłonkom i firankom, które wyszły spod twoich cudownych rączek wygląda teraz cudnie🙂 tak pięknie uszytych jeszcze nigdy nie miałam🙂 dziękuję 🥰"

- Ela G.

"Zasłony i firanki uszyte z prawdziwym profesjonalizmem. W trakcie składania zamówienia panowała rzeczowa, ale też bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecamy firmę Firaneczka."

- Dar Woj

"5 gwiazdek! Same pozytywy: Czas realizacji, jakość, profesjonalizm, wartość. Serdecznie polecam!"

- Sylwia B.

"Zasłona którą zamówiliśmy jest wykonana doskonale, doradztwo w salonie fantastyczne i z uśmiechem. Tę część usługi polecam z całego serca. Natomiast zamówiliśmy zasłonę z montażem (zależało nam na kompleksowej usłudze) i w czasie wiercenia otworów doszło do niewielkiego uszkodzenia ścany (jednak ponieważ jest ona podświetlana ledami to jest to bardzo widoczne). Rozumiem, że coś takiego może się zdarzyć, ale minimum to poinformować o uszkodzeniu, a nie liczyć, że klient nie zauważy."

- Bartosz K.

Odpowiedź: Panie Bartoszu, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Staramy się wykonywać montaż jak najczyściej się da i tak by nic nie uszkadzać, ale czasem możemy coś przeoczyć. Jak rozmawiałam z Pana małżonką, jeśli zdecydujecie się państwo na usunięcie usterki, wyślę montażystę w terminie dogodnym dla Państwa. Pozdrawiam.

"Do Pani Małgosi trafiłam, szukając zasłon. Sama nie do końca wiedziałam, czego dokładnie chcę. Sprawę "utrudnił" fakt, że w pracowni jest ogromny wybór tkanin zasłonowych (i firan także). Dostawałam próbki tkanin i wracałam kilka razy.
Pani Małgosia była bardzo cierpliwa, zawsze uśmiechnięta i w końcu pomogła nam wybrać tkaninę na zasłony, które dziś są ozdobą naszego salonu. Zasłony są bardzo starannie uszyte, w naszym salonie jest przytulnie i z przyjemnością w nim siedzimy. Bez wahania polecam każdemu!"

- Marta M.